Březen 2013

24.3

24. března 2013 v 12:57 | Santana |  Diary
Ahoj :)
Tak maturitní práci mám hotovou, jen dneska musím ještě někoho sehnat kdo mi to očísluje, protože já to v tomhle fakt neumím. Zítra to nesu vytisknout a svázat.
Bohužel, dneska musím na intr :/ cesta bude zase příjemná, hned první vlak má výluku... Ale aspoň jedu zase ve středu domů díky velikonočním prázdninám :)
Tenhle blog bude brzy končit, tak proto taková neaktivita, ani vás moc neobíhám, protože na to nemám čas ani náladu, prostě tenhle svět mě přestal brát, svět ana a tak... To totiž není normální pro zdravého člověka. To není míněno nic proti vám, ale všeobecně...
Můj cíl je fitness girl a ne thin is in ;)

Krásný týden

22. března 2013 v 12:15 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :)
Tak ten týden co sem byla doma utekl jako voda... Ale stihla sem toho hodně :)
Nádherně sem si odpočinula a snad i nabrala novou sílu.
Řídila sem snad každý den :) to mě ještě víc nadupává novou energií :D
No... Teď horší věci... Za měsíc svaťák... Opravit si tolik předmětů... hlavně nevím jak zvládnu matiku, sice z ní nematuruju, ale prostě aspoň tu 4 na vysvědčení mít musím, ale ona tam už asi týden a půl není, je nemocná a nemá mi to kdo vysvětlit, protože to taky nikdo nechápe... V pondělí když přijde budeme psát čtvrtletku, v pondělí mě budou zkoušet ze dvou předmětů, v úterý se musím nechat vyzkoušet z jednoho, protože jinak mi neškrtne špatnou známku, do středy odevzdat maturitní práci, jinak nejdu k maturitě... Bože, já už se z toho poseru, místo toho, aby nám nechali volnějš, aby sme se fakt mohli zaměřit jen a jen na maturitu nám nasázej písemek.... !!! Nechápu tu logiku !
Už se těším, až to tam opustím a nikdy dobrovolně už tu školu nenavštívím !
Těším se na prázdniny, na vysokou, kde budu žít jen pro sebe, bude to celé jen o mě a o tom jak to zvládnu já ! Když to vyjde, tak budu bydlet i na bytě, když ne hold na koleji, ale prostě už to nebude žádné omezování jako na intru :)
Škola, když to budeš chtít dělat, budeš chodit na přednášky a budeš to muset zvládat, střední mi přijde fakt nevyspělá. A hlavně fakt už ne budu na nikoho ohlížet, nikomu ustupovat, nikoho pouštět před sebe, já budu ta první ! A bude to celé jen o mě :)
Ano vysoká škola bude těžší, ale je to můj sen :)

16.3

16. března 2013 v 22:10 | Santana |  Diary
Ahoj :)
Tak udělala sem si studijní volno a budu týden doma.
Připravuju si všechny podklady k maturitě, tisknu papíry, dodělávám maturitní projekt, v pondělí objednávám příjímačky na VŠ.
Docela peklo.
Taky se musím naučit předměty na opravení známek !
Dočítám dvě knihy, během týdne si jedu pro další.
Řídím auto a sem díky tomu nejštastnější na světě a to mě auta nikdy nebraly :P

A teď....
Udělala sem pár rozhodnutí, co po maturitě:
1- po maturitě si založím ,,blog" na blogspot a už nebudu anomimní. Blog bude o hubnutí, kosmetice, modě a bude sloužit jako zápisník mého života. Už strašně dlouho sleduji několik takových blogů a prostě to je úplně o něčem jiném.
2-nebudu ve stresu, budu mít skoro tři měsíce volna, takže nasartuji svůj úspěšný start do hubnutí. Vzhledem k aktuální situaci, která trvá bezmála 4 roky, nikdy nezhubnu, protože na intru nemám vhodné jídlo, soukromí a místo ke cvičení
3- najdu si na prázdniny brigádu. Vydělané peníze se budou hodit do budoucna ! A budu je tedy šetřit ;)
4-dát si úkol na prázdniny, přečíst co nejvíce knih ( dám si řesný počet a ten za prázky stihnu :) )

Sice to na sobě nedávám znát, ale tělo ten větší a větší stres pozná. Padají mi vlasy... Opět neovladatelně jím...
Už aby byl těmto dnům konec :)
A ten by taky mohl dopadnout dobře :p

15.3

15. března 2013 v 21:49 | Santana |  Diary
Na zítřek připraven kecacý článek ;)

Buď sama sebou...

10. března 2013 v 19:45 | Santana |  Diary
Buď sama sebou, protože originál je vzácnější než kopie !
Když jdu po městě, tak se koukám kolem sebe...
Každá druhá má stejnou bundu, stejné boty, umělé vlasy, umělé nehty, tunu make upu o 3 odstíny tmavší než by jí slušelo... Ano umělé vlasy, někdo prostě je chce mít delší, dají se z nich dělat lepší účesy atd, ale nosit je každý den ? Umělé nehty ? Hnus !
Make up alá nevydařené solárko ? Je to normální ?
Bundu parku, péřovku s kožichem, boty válenky ? A že se to nosí ? No, mě se to teda nelíbí a hlavně to nikomu nesluší, ale nosí to každá ! A že je to in ? Tak možná před rokem a ne že to měla každá.
Jdu po ulici a mezi těmi desítkami lidmi co potkám vidím tak 2 holky, které se řídí tím heslem naroře. Mít svůj vlastní styl je stylovější, než mít to co mají všichni ostatní !
Knihy?
Co to jsou knihy, vždyť čtou jen šprti, knihomolové, divní lidi, raději si stáhnu novou aplikaci do svého iPhonu ! Zahraju si nějakou stupidní hru.
Ono dělá totiž problém většině lidí přečíst si i časopis, pohodlnější je něco si stáhnout.
Sem opravdu ráda, že taková nejsem.
Holky a když neděláte nějakou z výše uvedených hnusáren neznamená, že nejdete s dobou, znamená to jen, že nejste stejné jako ostatní ! :)

9.3

9. března 2013 v 10:52 | Santana |  Diary
Ahoj :)
Ve škole zatím na pohodu, ale říkám jen zatím.
Příští týden si opravím 2 předměty, pak jsem doma.
Dodělávám maturitní práci.
Zpracovávím spisovatele.
Dneska ráno lenošení, udělala jsem si výborný čaj Karamelka s broskví ♥
Čtu Enigmu, Cosmopolitan a Romeo, Julie a tma.
Jinak pořád při starém...
Co vy ?