Leden 2013

31.1

31. ledna 2013 v 18:02 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :)
Tak v pondělí 19 let.
Za peníze od našich sem si chtěla koupit něco na sebe, ale nikde nic nemají a tak sem si akorát koupila v NY mikinu, v DMku řasenku a v HMku kokosovou pleťovou masku, kterou si dám dneska :)
Ještě co mě v DM zaujalo -> od Maybelline nová řasenka The Rocket Volum Expres, na kterou sem četla několik kladných recenzí ( cena kolem 200) a pak úžasná akce !!! jen za 249 kč gelové oční linky Lasting Drama ( kalíšek s linkami+ štěteček na linky) + řasenka ( na výběr sem viděla buď s řasenkou The Colossal Volum Expres a nebo Colossal Volum Expres Smockey Eyes). Takže jeslti bude tahle akce i tady kde bydlím, tak jsi to určitě koupím, protože je to skvělá cena.
Jinak já si koupila od Miss Sporty Pump Up Booste. Normálně stojí 99, teď je ve slevě za 70. A i když je levnější, prostě je kvalitní ! Je úžasná, prodlouží, natočí a všechno prostě !! :) Doporučuju.
Kniha Padesát odstínů šedi dočtena, ale čekala sem od ní mnohem víc, ale stejnak si musím koupit další díl Padesát odstínů temnoty, protože chci vědět, jak se to bude dál vyvíjet, teď se ale budu věnovat jen knihám k maturitě, právě čtu Sophiinu volbu. Nechápu jak je to možný, ale včera sem ji četla 4 hodiny ve vlaku a přečetla sem jen něco kolem 75 stran... Ale kniha je moc pěkná.
Zítra jedu se ségrou ráno do města, obě k doktoru. A pak si zajdu do knihovny pro další knihy. Ale sere mě to, vstávat už v 6 místo toho abych se mohla pořádně prospat...
Vejšky sem už probrala a mám jednu kam si budu podávat 3 přihlášky... Musím si ale vybrat i nějaké jako rezervu kam se na 100% dostanu, ale to bych zase škončila v ČB a to se mi fakt nechce... A i když sem říkala, že už nechci nic co má společnýho s veretinou a zemědělkou tak tam stejně skončím.
Výhodu by to mělo, že bych se nemusela seznamovat s novým městěm ( kdybych byla v Čb), ale prostě já chci do Prahy a hlavně tam jdou mý nejlepší kamarádi z Čb, takže bych tam aspoň měla někoho koho bych znala a obory jsou celkem zajímavé, ale už jednou sem se ve škole zmýlila...
Týden volna, musím toho ale stihnou strašně moc. Musím přepsat několik desítek stran z knihy do wordu na maturitní práci, přečíst pár knih a něco zhubnout, protože 4.2 fotím další fotku do projektu asi nebudu moc překvapená, když se váha od té doby nehla.
Víte co, už v 9 třídě sem si říkala, že půjdu na střední jako někdo jiný, a akždý další rok taky a nikdy se mi to nepovedlo. Ale teď když je k tomu nová a větší příležitost. Prostě jiná osobnot s lepším myšlením, rozhodováním a lepším životem.
To jsem já :P

25.1

25. ledna 2013 v 10:47 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :*
Sem doma o den dřív...
Tak včerejšek byl ten nejhektičtější den v mým životě...
Ráno testy, ty mi ale utekli jen o 2 body... A pak strach, abych dala aspoň ty jízdy... Protože sem měla komisaře, který od nás ve středu pustil jen tři lidi z 8... ALE JÁ JE DALA !!!!!! :) Takže sem poloviční řidič, 14.2 bych měla psát další testy, takže od teď je budu pořádně procvičovat, protože sem v tutom měla 5 otázek, který sem nikdy neviděla :/ no a dohromady ten komisař pustil z našeho auta z 12 lidí jen 5 :/ měla sem štěstí a nebo fakt umím řídit :)
No a dnes ? Dnes se vrhnu na ty vysoký školy, prostě už si je musím vybrat, napsala sem si ke třídní, aby mi dala 5 přihlášek, raději si jich dám víc, abych měla jistotu, že se někam dostanu, protože fakt nechci jít po střední hned na pracák !
Sem ostuda, k maturitě mám přečtenou pořád jen jednu knihu !!!! Bože !!!
Naštěstí tu mám asi 4 připravené, takže honem honem číst ! :)
Venku je krásně, padá sníh :) Miluju zimu :)
Za tři dny 19 let :)
Utíká to a já to ani nevnímám :/
Příští týden jedu domů taky ve čtvrtek a pak mám týden prázdnin :) na to se moc těším !!! :)

Achjo

20. ledna 2013 v 10:42 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :*
Tak jeslti sem si vymyslela že se za jeden den dám dokupy, tak to sem se asi mýlila... :D
Z pátka na sobotu sem se vyspala, ale už od rána sem byla unavená, hned sem ale šla ven fotit psy na zahradu a pak i ven k lesu se ségrou, to už mi bylo líp, ale pak sem se vrátila stačila sem se naložit akorát tak do vany, naložila sem se pak do postele a hned usnula. A dneska už je to paráda :) Docela sem odpočatá, ale zase sem si nic nestihla přečíst... Navíc dnes ve vlaku se budu muset učit na autoškolu, vlastně celý tenhle týden se budu muset učit a autoškolu.
Holky 24.1 ve čtvrtek na mě všechny myslete, ať to dám !!! :)
Už se mi tam za boha nechce... dala bych všechno, abych tam už nikdy nemusela...
Ne, přestaň si stěžovat ;) Musíš to přežít, vždyť už je to jen chvilka :)

Jak mám každý úterý tu něminu, tak si dáváme vždycky hodinku před a po čuming po obchodech, tak sem si vyhlídla pár skvělých věcí, no jenže pořád je nemám za co kupovat... Teďka musím dát ještě 200 kámošce za Avon/ proč si pořád kupuju to, co nepotřebuju, když to ani není tak kvalitní/ pak 150 kámošce na lístek na její maturák, 500 dlužím ségře...
Mám možnost mít jednou týdně v ČB brigádu v kavárně od 16:00-22:00-22:30... Jenže, pak bych musela přes celý město na intr + okradli nějakýho kluka od nás z intru+ vykradli nám intr+ 400 amnestovaných v Čb...
Jako pořád nevím. Každý týden bych měla navíc 400, což by se mi fakt moc hodilo, jenže nevím jestli mi to za tohle stojí...
Jako mám pepřák, ale stejně nevím :/

A hubnutí ?
Teď bych se do toho měla pustit :) Problémy ve škole jsou za mnou, řidičák nějak budu muset zvládnout :D
A navíc ani ne za dva týdny budu mít prázky, takže víc času na blog :)
Jen mě sere, že mi mamka naplánovala snad na každej den o prázkách nějakýho doktora ! Fakt !! Díky...

Víte ale co je nejhorší ? Že já si skoro mých 19 let života nepamatuju, nudný život, kdo by si ho chtěl pamatovat, jen poslední 2 měsíce stáli zato... Ale já tahle už žít nebudu !!! :)

Vyšťavená...

18. ledna 2013 v 21:40 | Santana |  Diary
Tak škola je za mnou, všechno sem dala.
Ale teď sem totálně vyčerpaná, každý den jen učení, nespaní, stresování...
Pořádně se vyspím, načerpám energii a pak se do toho pustím :)
Tak zítra kočky ;*

13.1

13. ledna 2013 v 11:32 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :)
Včera sem začala čísst knížku Jako kus masa, sem v půlce a už od začátku to bylo něco šílenýho ! Ale dočtu to...
Poslední týden na opravení známek: pondělí dva předměty a ze třetího budu doufat že mě nevytasí, v úterý jeden, ve středu poslední připouštěcí test k autoškole, ve čtvrtek poslední jízda, v pátek 2 předměty... No a pak ten další týden klid asi taky nebudu, protože ve středu 23 bych měla dělat autoškolu... :D parádka co ?
Ještě ke všemu v úterý po škole kurz z němčiny, ale ten mě aspoň baví :)
Pak tu mám připravenou knížku Sophiina volba, k maturitě.
Kérku vám vyfotím, ale až to bude celkově zahojený :)
Pořád zkouším nějak vymyslet, jak to udělat, abych vám mohla psát i z intru...
Ale za dva týdny jsou zase prázky, tak to vám budu psát častěji :)
Taky si už konečně musím vybrat nějaký dárky k tim narozkám, určitě vím že budu chtít knihu 50 odstínů temnoty, puzzle 2000 dílů, a peníze, jinak mě nějak nic nenapadá... A nebo nebudu chtít nic a jenom peníze, protože teď by se mi hodili co nejvíc.
Ty víkendy tak rychle utíkají, nestíhám tu absolutně nic.
A sem pevně rozhodnutá, že přestanu kouřit, na delší dobu aspoň :)

Dnes podruhé

12. ledna 2013 v 17:40 | Santana |  Diary
Tak znova ahoj :)
Tetováníčko je už hotové :) je to nádherný !!! :)
Pár nových změn/ plánů
• nekouřit !
• šetřit/ na oblečení, všude je tolik slev a já si nemůžu nic koupit
• učit se
• cvičit/ minulý týden sem vůbec necvičila/ po zahojení tatto bigram yoga už konečně !
• četba na matiritu/ ano sem ostuda mám 1 z 20 knih...

Přišla sem na chuť čisté vodě, na intru sem nic jiného nepila, a myslím, že v tom budu pokračovat ;)
A jak se vám líbí výsledek prvního kola voleb ? Já se znechucená pitomostí našeho národa, fakt že jo... Škoda o tom mluvit...
Stejnak je to věc názoru !
Právě teď se chystám na cvičení u knížky, protože už bych jí chtěla dočíst, abych se mohla vrhnout na další.

12.1

12. ledna 2013 v 10:46 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :)
Tak dny ve škole uběhly jako voda, co sem měla naplánováno si opravit tak sem si opravila, ale ještě mě čeká pondělí a úterý a snad to bude v pohodě :)
Včera sem byla volit :)
Za chvilku jedu dodělat tetování, tak pak se zase ozvu :)
pro inspiraci :)

Poslední pohodový večer

5. ledna 2013 v 21:15 | Santana |  Diary
Ahoj :)
Poslední pohodový večer na delší dobu, takže si ho užívám doma...
Přes den sem se jen učila, takže sem necvičila, ale stejně nic neumím... Vůbec mi to po tak dlouhý době neleze do hlavy...
Vůbec nevím, jestli sem budu moct na intru psát, máme totiž nějak sledovanou wifinu, že jeden učitel přes počítače na našem účtě vidí, kde sme byli...
Do konce měsíce musím pořádně makat na známkách, musím se dostat k maturitě !!!
V pondělí prezentujeme maturitní projekt, tak sem na sebe zvědavá :D
Tenhle týden si nesmím zapomenout koupit diář ( jo sem ostuda, že ho ještě nemám !!!), Enigmu, která vychází ve čtvrtek ! Boužel, tenhle týden nebudu mít na intru čas na cvičení, ale vůbec. Snad to pochopíte i vy, že známky sou teď první místo, chci odtamtud vypadnout co nejdříve a ne se tam kvůli špatným známkám zdržět o rok navíc ( sice bych je nemusela mít, ale tak učitelům nevymluvím a ani oni mi nedokážou říct proč místo 3 dají mínus...)
V sobotu bych měla jet na dodělání tetování, takže pak bych hodila fotku :)
A už mám vymyšlené další :)
V úterý mi začíná kurz z NJ, tedy přípravní maturitní kurz. Takže sem ráda, aspon nějaká pořádná příprava na maturitu z jazyka.
A taky si musím vybrat nějaké dárky k narozkám, takže si asi vyberu puzzle a pak peníze. Protože nic jiného teď ani nepotřebuju. A puzzle, no už od mala sem puzzl maniak :) takže další do sbírky se hodí ;)

Ohlédnutí za rokem 2012 a přání do roku 2013

4. ledna 2013 v 18:48 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :)
Dneska to bude takový jiný článek

Rok 2012
Pro mě nebyl vůbec nijak důležitý...
Plusy tohoto roku
• předělala sem si pokoj podle své
• nová postel
• můj hvězdný maturák
• nakoupila sem si několik dobrých knih
• báječná oslava silvestra
• dvě dokonalé tetování

Mínusy
• 2 vypatlaný kluci
• s*aní na školu
• s*aní na postavu
• s*raní na to jak se oblékám

No takže ve shrnutí slabý průměr... :D

PLÁNY NA ROK 2013
• zhubnout
• pravidelně cvičit
• dodělat hubnoucí a maturitní projekt
• udělat maturitu
• odcestovat do Ameriky
• dostat se na vysokou školu
• více číst a rozšířit svojí knihovnu
• předělat šatník

A jaký je můj postavový cíl ?
No něco takového :)

3.1

3. ledna 2013 v 12:59 | Santana |  Diary
Ahoj kočky :*
Tak co jak si užíváte ten novej začátek ? :D :)
Já mám ještě prázky, ale stejnak dělám věci do školy... Takže nic moc...
Včera sem byla na tetování... Je nejúžasnější !!!! Prostě dokonalý ! Ještě jdu na dodělání... Sice sem do něj vrazila všechny peníze, co sem dostala k Vánocům, ale to je jedno, za něco takovýho toho nelituju ! :) I když to teď strašně bolí...

Dnešním dnem začíná můj nevím kolika měsíční, takže několika měsíční projekt.
První fotka, dneska ráno, docela hnus...
Těším se, až každý měsíc uvidím pokroky. Jeslti je tedy uvidím, doufám že jo :)
Fotit se budu každý měsíc 3 ( 3.2, 3.3, 3.4 atd...) dokud nedojdu svý vysněný váhy, pak dám fotky dohromady a prdnu to sem :)
Tahle se dá ukázat holkám, který nevěří, že něco takovýho dokážou, že je to možný a ne jen sen :) Jeslti do toho se mnou někdo chcete jít, tak popadněte foťáky, vyfoťte se a v cíli dejde fotky dohromady :)

Musím se zaměřit na tu vysokou !!! Nevím na jakou jít, chci ale na nějakou jít, nechci jít po střední hned pracovat, s maturitou se na dobré místo nedostanu. Jenže já ani nevím co bych chtěla v životě dělat... Protože moje cíle míří za hranice ČR, musím se postarat o to, aby to tak bylo :)
Možná se to splní už teď v červnu, nechci předbíhat :)